Amelia

Har du glemt passordet ditt?

Oppgi e-post adressen din, så sender vi deg en lenke hvor du kan lage et nytt passord.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Main resources:

Total runtime0.0424 sec
Peak memory usage2,048.0000 KB

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0393 991.3438380.3359
Module start 'user' 0.03930.0022 1,371.6797262.8984
Module end 'user' 0.04150.0008 1,634.578122.1875
Script end 0.0423  1,656.7656 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00153.5985270.0001
Check MTime0.00030.7284150.0000
Find INI Files0.00010.3448120.0000
Mysql Total
Database connection0.034681.710010.0346
PDO_queries0.00214.911810.0021
TS translator
TS init0.00041.007930.0001
TS cache load0.00010.322830.0000
TS context load0.00010.209230.0000
Template Total0.00235.430.0008
Template load0.00061.456230.0002
Template processing0.00173.920830.0006
Override
Cache load0.00030.644630.0001
General
String conversion0.00000.009610.0000
dbfile0.00010.189060.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1user/forgotpassword.tpl<No override>extension/atferd/design/atferd/templates/user/forgotpassword.tplEdit templateOverride template
1loginpagelayout.tpl<No override>extension/atferd/design/atferd/templates/loginpagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 3
 Number of unique templates used: 3

Time used to render debug report: 0.0001 secs