Amelia

Har du glemt passordet ditt?

Oppgi e-post adressen din, så sender vi deg en lenke hvor du kan lage et nytt passord.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Main resources:

Total runtime0.0390 sec
Peak memory usage2,048.0000 KB

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0364 991.3359380.3359
Module start 'user' 0.03640.0018 1,371.6719262.8984
Module end 'user' 0.03820.0007 1,634.570322.1875
Script end 0.0389  1,656.7578 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00143.5527270.0001
Check MTime0.00030.7446150.0000
Find INI Files0.00010.3842120.0000
Mysql Total
Database connection0.032282.524510.0322
PDO_queries0.00225.712410.0022
TS translator
TS init0.00040.931230.0001
TS cache load0.00010.307730.0000
TS context load0.00010.190330.0000
Template Total0.00205.130.0007
Template load0.00051.229130.0002
Template processing0.00153.859230.0005
Override
Cache load0.00020.576930.0001
General
String conversion0.00000.010410.0000
dbfile0.00010.142560.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1user/forgotpassword.tpl<No override>extension/atferd/design/atferd/templates/user/forgotpassword.tplEdit templateOverride template
1loginpagelayout.tpl<No override>extension/atferd/design/atferd/templates/loginpagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 3
 Number of unique templates used: 3

Time used to render debug report: 0.0001 secs